Kozinec - astragalosid IV štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Kód: 2885
23,40 € / ks
Skladom

Odporúčaná denná dávka obsahuje 7 mg astragalozidu IV, 350 mg polysacharidov.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny Astragalus membranaceus. Extrakt je štandardizovaný na obsah astragalozidu IV a polysacharidov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozinec - astragalosid IV štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Kozinec blanitý podporuje imunitný systém a prirodzenú odolnosť organizmu. Je významným adaptogénom a antioxidantom. Prispieva k dobrému stavu kardiovaskulárneho systému a cievnej sústavy. Priaznivo pôsobí na cirkuláciu krvi a udržanie normálneho krvného tlaku.

Podporuje normálnu činnosť obličiek a močového mechúra, podieľa sa na vylučovaní látok z tela. Pomáha udržať normálnu hladinu cukru v krvi a pohyblivosť kĺbov. Kozinec blanitý podporuje menštruačný komfort. Pozitívne pôsobí na pohyblivosť spermií. Je odporúčaný párom snažiacim sa o počatie.

Zloženie: 100% Astragalus membranaceus štandardizovaný extrakt, 350 mg/tobolka. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 1–2× denne na lačno.

Obsah: 60 ks

Skladovanie: Uchovajte v suchu a tme.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.