OraMAF imunomodulátor 4x100 g (vystačí na 28 dní)

Kód: 1661
Značka: Nutraceutica
96 € –7 %
OraMAF suspenzia GcMAF 1 scaled
96 € –7 % 89 € / ks
Skladom

OraMAF probiotikum - originálny produkt z oblasti pokrokovej imunoterapie 3.generácie

Pomáha:

  • pri oslabenej vnútrobunkovej imunite 
  • pri vírusových ochoreniach 
  • pri častých a opakujúcich sa infekciách
  • pri imunodeficite, imunodisregulácii
  • pri alergiách
  • pri onkologických ochoreniach
  • pri zníženej fagocytárnej aktivite
  • pri psoriáze
  • pri ulceróznej kolitíde

Detailné informácie

Podrobný popis

OraMAF suspenzia, imunomodulátor  4x100 g (vystačí na 28 dní) 

Prípravok OraMAF suspenzia obsahuje živé bakteriálne kmene a teda prirodzenou cestou pomáha obnoviť našu imunitu. Jeho tajomstvo spočíva v odomknutí a harmonizácii práce imunity. 

Časté a opakujúce sa infekcie môžete zvládnuť. Len dobre a vyvážene pracujúca imunita má schopnosť účinne chrániť organizmus pred vznikom chorôb. OraMAF nie je stimulátorom imunity, prispieva k harmonizácii práce jednotlivých zložiek imunity. Posilňuje oslabené funkcie a zároveň tlmí neprimerane vysokú reaktivitu niektorej zložky, napríklad pri alergiách.

Časté choroby napriek dobrým výsledkom z imunologických testov?
Podľa najnovších výskumov naša imunita nemá len dve základné úlohy - obranu proti patogénom nachádzajúcim sa mimo buniek a obranu vo vnútri buniek, ale jej úlohou je aj pohlcovať a likvidovať baktérie, vírusy, napadnuté alebo poškodené bunky. Túto úlohu má v našej imunite fagocytárna aktivita.

Časté choroby napriek dobrým výsledkom z imunologických testov môže mať za príčinu práve to, že vnútrobunková a mimobunková imunita je normálna, ale fagocytárna aktivita je narušená. Prípravok OraMAF napomáha k obnove fagocytárnej aktivity.

Nagaláza je enzým, ktorý má schopnosť "vypnúť" imunitu. Tento enzým vytvárajú všetky vírusy a rakovinové bunky. V tele pôsobí tak, že zabraňuje využitiu vitamínu D, ktorý predstavuje hlavný obranný mechanizmus tela, čím v podstate deaktivuje imunitný systém.

Ako vírusy alebo rakovinové bunky deaktivujú imunitný systém?
Nagaláza prerušuje komunikáciu a aktiváciu imunity v čase potreby. "Uspáva" imunitu, pretože vedie k imunodeficitu. Ak v tele pôsobí enzým nagaláza, vírusy a rakovinové bunky sa môžu v tele rozmnožovať bez kontroly imunitného systému.

Imunita pri onkologických a vírusových ochoreniach
Prípravok OraMAF suspenzia pomáha ničiť pôsobenie enzýmu nagaláza, vďaka čomu je možná prirodzená aktivácia imunitného systému, eliminácia vírusov z organizmu a odumretie rakovinových buniek.

OraMAF - originálny produkt z výskumu a vývoja v oblasti pokrokovej imunoterapie takzvanej GcMAF imunoterapie 3.generácie.

Zloženie: 100 g prípravku obsahuje zmes glykozaminoglykánov a fruktooligosacharidov (betaglukán, fucoidan, lentinan, HP non-animal chondroitín, hyaluronan) 10g, sójový lecitín (E322) 2,5g, dextróza 1,5g, cholekalciferol 125mcg, zmes kmeňov Lactobacillus debulrecki, subsp. Bulgaricus a Streptococcus thermopilus, spolu 10x10 živých buniek, olivový olej

Denná dávka 20g suspenzie obsahuje:  zmes glykozaminoglykánov a fruktooligosacharidov (betaglukán, fucoidan, lentinan, HP non-animal chondroitín, hyaluronan) 2g, sójový lecitín (E322) 0,5g, dextróza 0,3g, cholekalciferol 25mcg, zmes kmeňov Lactobacillus debulrecki, subsp. Bulgaricus a Streptococcus thermopilus, spolu 2x10 živých buniek, olivový olej

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 20 g suspenzie denne podľa návodu na použitie. Odporúčaná minimálna doba užívania je 8 týždňov.

Spôsob prípravy: Pred použitím je potrebné suspenziu aktivovať 24 hodinovou fermentáciou. Pre zaručenie dodržania fermentačnej teploty sa odporúča použiť jogurtovač. V prípade fermentácie s použitím bežného ohrevu v nádobe (bez jogurtovača) nie je možné garantovať optimálny priebeh fermentácie.

Návod na použitie: Pred použitím umiestnite dózičku s OraMAF-om na niekoľko hodín mimo chladničku, aby sa zohrial na bežnú teplotu okolia. Zohriatie dózičky môžete urýchliť ponorením do pohára s teplou vodou na 10 minút. Zohriatie je dôležité pre uľahčenie roztrepania sedimentu.

Dôležité! - Obsah dózičky po zohriatí pred použitím dôkladne intenzívne pretrepte počas 3 minút, aby sa rozmiešal vzniknutý sediment. Po dôkladnom pretrepaní nesmie zostať usadenina na dne alebo na stenách dózičky. Pretrepaný obsah vylejte do väčšej nádoby s 1 litrom pasterizovaného polotučného mlieka vopred zohriateho na 40 - 45 stupňov. Nádoba po priložení ruky nesmie páliť.

Po pridaní do mlieka zmes dôkladne rozmixujte ponorným mixérom tak, aby nezostali na hladine plávať olejové škvrny.
Následne zohriatu a rozmixovanú zmes mlieka a prípravku prelejte do jogurtovača. Zmes nechajte fermentovať 24 hodín. Potom opätovne premixujte ponorným mixérom.

Pripravený nápoj uložte do chladničky a spotrebujte do 7 dní. Odmeranú dennú dávku 200 ml možno podľa potreby pred užitím zriediť vodou.

V prípade, že nemáte jogurtovač, nápoj môžete fermentovať aj v bežnej nádobe zohriatím a udržiavaním fermentačnej teploty 40 stupňov počas 24 hodín. V takomto prípade však nieje možné garantovať správny priebeh fermentácie pre možné odchýlky od predpísanej teploty.

Balenie: 4 ks dózy s obsahom 100 g suspenzie, celkovo 400 g. V balení sa nachádza aj návod na použitie. 1 balenie vystačí na 28 dní.

Skladovanie: V chladničke pri teplote 4 - 10 stupňov. Niekoľkodňové zvýšenie teploty výrobku na bežnú teplotu okolia počas zásielkovej prepravy nemá vplyv na kvalitu. 

Výrobca: Nutraceutica s.r.o., Višňová 26/A, 949 01 Nitra

Nie je určené pre tehotné ženy a deti.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy, nejedná sa o liek. Nie je určené pre tehotné ženy a deti. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie