OraMAF imunomodulátor 4x100 g (vystačí na 28 dní)

Kód: 1661
Značka: Nutraceutica
96 € / ks
Objednané

OraMAF probiotikum - originálny produkt z oblasti pokrokovej imunoterapie 3.generácie

Pomáha:

  • pri oslabenej vnútrobunkovej imunite 
  • pri vírusových ochoreniach 
  • pri častých a opakujúcich sa infekciách
  • pri imunodeficite, imunodisregulácii
  • pri alergiách
  • pri onkologických ochoreniach
  • pri zníženej fagocytárnej aktivite
  • pri psoriáze
  • pri ulceróznej kolitíde

Detailné informácie

Podrobný popis

OraMAF suspenzia, imunomodulátor  4x100 g (vystačí na 28 dní) 

Prípravok OraMAF suspenzia obsahuje živé bakteriálne kmene a teda prirodzenou cestou pomáha obnoviť našu imunitu. Jeho tajomstvo spočíva v odomknutí a harmonizácii práce imunity. 

Časté a opakujúce sa infekcie môžete zvládnuť. Len dobre a vyvážene pracujúca imunita má schopnosť účinne chrániť organizmus pred vznikom chorôb. OraMAF nie je stimulátorom imunity, prispieva k harmonizácii práce jednotlivých zložiek imunity. Posilňuje oslabené funkcie a zároveň tlmí neprimerane vysokú reaktivitu niektorej zložky, napríklad pri alergiách.

Časté choroby napriek dobrým výsledkom z imunologických testov?
Podľa najnovších výskumov naša imunita nemá len dve základné úlohy - obranu proti patogénom nachádzajúcim sa mimo buniek a obranu vo vnútri buniek, ale jej úlohou je aj pohlcovať a likvidovať baktérie, vírusy, napadnuté alebo poškodené bunky. Túto úlohu má v našej imunite fagocytárna aktivita.

Časté choroby napriek dobrým výsledkom z imunologických testov môže mať za príčinu práve to, že vnútrobunková a mimobunková imunita je normálna, ale fagocytárna aktivita je narušená. Prípravok OraMAF napomáha k obnove fagocytárnej aktivity.

Nagaláza je enzým, ktorý má schopnosť "vypnúť" imunitu. Tento enzým vytvárajú všetky vírusy a rakovinové bunky. V tele pôsobí tak, že zabraňuje využitiu vitamínu D, ktorý predstavuje hlavný obranný mechanizmus tela, čím v podstate deaktivuje imunitný systém.

Ako vírusy alebo rakovinové bunky deaktivujú imunitný systém?
Nagaláza prerušuje komunikáciu a aktiváciu imunity v čase potreby. "Uspáva" imunitu, pretože vedie k imunodeficitu. Ak v tele pôsobí enzým nagaláza, vírusy a rakovinové bunky sa môžu v tele rozmnožovať bez kontroly imunitného systému.

Imunita pri onkologických a vírusových ochoreniach
Prípravok OraMAF suspenzia pomáha ničiť pôsobenie enzýmu nagaláza, vďaka čomu je možná prirodzená aktivácia imunitného systému, eliminácia vírusov z organizmu a odumretie rakovinových buniek.

OraMAF - originálny produkt z výskumu a vývoja v oblasti pokrokovej imunoterapie takzvanej GcMAF imunoterapie 3.generácie.

Zloženie: 100 g prípravku obsahuje zmes glykozaminoglykánov a fruktooligosacharidov (betaglukán, fucoidan, lentinan, HP non-animal chondroitín, hyaluronan) 10g, sójový lecitín (E322) 2,5g, dextróza 1,5g, cholekalciferol 125mcg, zmes kmeňov Lactobacillus debulrecki, subsp. Bulgaricus a Streptococcus thermopilus, spolu 10x10 živých buniek, olivový olej

Denná dávka 20g suspenzie obsahuje:  zmes glykozaminoglykánov a fruktooligosacharidov (betaglukán, fucoidan, lentinan, HP non-animal chondroitín, hyaluronan) 2g, sójový lecitín (E322) 0,5g, dextróza 0,3g, cholekalciferol 25mcg, zmes kmeňov Lactobacillus debulrecki, subsp. Bulgaricus a Streptococcus thermopilus, spolu 2x10 živých buniek, olivový olej

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 20 g suspenzie denne podľa návodu na použitie. Odporúčaná minimálna doba užívania je 8 týždňov.

Spôsob prípravy: Pred použitím je potrebné suspenziu aktivovať 24 hodinovou fermentáciou. Pre zaručenie dodržania fermentačnej teploty sa odporúča použiť jogurtovač. V prípade fermentácie s použitím bežného ohrevu v nádobe (bez jogurtovača) nie je možné garantovať optimálny priebeh fermentácie.

Návod na použitie: Pred použitím umiestnite dózičku s OraMAF-om na niekoľko hodín mimo chladničku, aby sa zohrial na bežnú teplotu okolia. Zohriatie dózičky môžete urýchliť ponorením do pohára s teplou vodou na 10 minút. Zohriatie je dôležité pre uľahčenie roztrepania sedimentu.

Dôležité! - Obsah dózičky po zohriatí pred použitím dôkladne intenzívne pretrepte počas 3 minút, aby sa rozmiešal vzniknutý sediment. Po dôkladnom pretrepaní nesmie zostať usadenina na dne alebo na stenách dózičky. Pretrepaný obsah vylejte do väčšej nádoby s 1 litrom pasterizovaného polotučného mlieka vopred zohriateho na 40 - 45 stupňov. Nádoba po priložení ruky nesmie páliť.

Po pridaní do mlieka zmes dôkladne rozmixujte ponorným mixérom tak, aby nezostali na hladine plávať olejové škvrny.
Následne zohriatu a rozmixovanú zmes mlieka a prípravku prelejte do jogurtovača. Zmes nechajte fermentovať 24 hodín. Potom opätovne premixujte ponorným mixérom.

Pripravený nápoj uložte do chladničky a spotrebujte do 7 dní. Odmeranú dennú dávku 200 ml možno podľa potreby pred užitím zriediť vodou.

V prípade, že nemáte jogurtovač, nápoj môžete fermentovať aj v bežnej nádobe zohriatím a udržiavaním fermentačnej teploty 40 stupňov počas 24 hodín. V takomto prípade však nieje možné garantovať správny priebeh fermentácie pre možné odchýlky od predpísanej teploty.

Balenie: 4 ks dózy s obsahom 100 g suspenzie, celkovo 400 g. V balení sa nachádza aj návod na použitie. 1 balenie vystačí na 28 dní.

Skladovanie: V chladničke pri teplote 4 - 10 stupňov. Niekoľkodňové zvýšenie teploty výrobku na bežnú teplotu okolia počas zásielkovej prepravy nemá vplyv na kvalitu. 

Výrobca: Nutraceutica s.r.o., Višňová 26/A, 949 01 Nitra

Nie je určené pre tehotné ženy a deti.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy, nejedná sa o liek. Nie je určené pre tehotné ženy a deti. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.