Reishi tablety 100 ks

Kód: 2907
Značka: Naturalpharm
13,80 € / ks
Skladom

Táto huba sa v Číne nazýva Ling Zhi av Japonsku Reishi. Traduje sa, že táto fascinujúca huba má históriu okolo 4000 rokov! Reishi je vo východnej Ázii tradične symbolom zdravia, fyzického a duševného zotavenia, dlhovekosti, vysokej sexuálnej aktivity, múdrosti a bohatstva. Reishi je bohatá na mikroživiny, ako je železo, horčík, vápnik, zinok, meď, mangán a germánium. Obzvlášť cenné sú polysacharidy a triterpény, ako sú ganodermické kyseliny, ganolucidové kyseliny a lucidemické kyseliny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reishi tablety 100 ks

Reishi je huba, ktorá je v Japonsku a Číne už tisícročia považovaná za zázrak a označuje sa tiež ako huba nesmrteľnosti alebo huba večnej mladosti.

Vďaka imunomodulačným a protizápalovým účinkom je Ganoderma lucidum ideálnym liekom na alergie. Ganoderma lucidum má značný vplyv na zdravie srdca a ciev. Polysacharidy a triterpény izolované z Ganodermy lucidum vykazovali hypolipidemické, antitrombotické a hypotenzné účinky a znížené palpitácie a dýchavičnosť. Tradičný názov „huba mysle“ už naznačuje upokojujúci účinok prípravku Ganoderma lucidum

Triterpenysi mnohí cenia v prípade nespavosti.
V prípadoch reumatoidnej artritídy môže jedinečná kombinácia imunomodulačných a protizápalových účinkov Ganoderma lucidum rozvíjať svoj veľký potenciál. Bolo preukázané, že proteoglukánová frakcia z Ganoderma lucidum má inhibičný účinok na patologické zmeny v kĺbových fibroblastoch in vitro.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Zloženie: lesklokôrovka obyčajná - Reishi (Ganoderma lucidum) extrakt s 30 % olygosacharidov 350 mg + Inulín, protihrudkujúca látka 3 mg