Rúško bavlnené s gumičkou

Kód: 1508
Tip
3,90 € / ks
Skladom

Ochranné rúško vyrobené zo 100% bavlny s gumičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rúško bavlnené s gumičkou

Kvalitné bavlnené rúško vyrobené na Slovensku. Na opakované použitie - ekologické. Možnosť prať v práčke. Doporučujeme kontakt s pracím prostriedkom minimálne 20 minút - namáčajte.

Popri umývaní rúk je nosenie rúška jedným z najúčinnejších spôsobov, ako ochrániť ostatných pred infekčným ochorením. Po 2-3 hodinách s doporučuje rúško vymeniť - vlhké stráca svoju účinnosť. 

Nosením rúška chránime nielen seba, ale najmä ostatných. Prenášačmi nákazy sú totiž aj ľudia, ktorí nevykazujú žiadne príznaky ochorenia. Rúška by mali preto preventívne nosiť všetci obyvatelia, nielen chorí.

Doporučenie:

Keď si už raz rúško nasadíte, nechajte si ho na tvári. Myslíte na to, že opakovaným nasadzovaním a skladaním si kontaminujete ruky. Po 2-3 hodinách ale rúško vymeňte - pred nasadením čistého rúška si najskôr umyte ruky. Snažte sa čo najmenej dotýkať tváre. Keď máte pocit, že si potrebujete rúško napraviť - určite sa pritom nedotýkajte rukami tváre, ale len rúška a následne si umyte ruky alebo použiť antibakteriálny gél.