Mumio - Shilajit 120 kapsúl

Kód: 1242
19,50 € / ks
Skladom

 

Shilajit je látka podobná asfaltu, ktorá vzniká špecifickou premenou zvyškov rastlín a živočíchov stykom s minerálmi v extrémnych podmienkach ázijských veľhôr. V súčasnej dobe je shilajit používaná najmä na udržanie zdravých kostí a kĺbov, avšak má aj mnohé ďalšie pozitívne účinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mumio 120 kapsúl

Shilajit - mumio je svojím zložením jedinečná živica, teraz pre ľahké použitie vo forme kapsúl.

 V súčasnej dobe je shilajit používaná najmä na udržanie zdravých kostí a kĺbov.

Je teda vhodný pre ženy, pomáha udržiavať menštruačný komfort. Známe sú účinky na trávenie, metabolizmus sacharidov a lipidov. Shilajit podporuje imunitný systém, uplatňuje sa ako antioxidant a omladzuje. Ovplyvňuje reprodukčné funkcie a prispieva k udržaniu normálnych mentálnych a kognitívnych funkcií. Shilajit sa tiež uplatňuje pri udržiavaní hmotnosti a ovplyvňuje tiež močový systém.

Shilajit je látka podobná asfaltu, ktorá vzniká špecifickou premenou zvyškov rastlín a živočíchov stykom s minerálmi v extrémnych podmienkach ázijských veľhôr. Objavený bol pravdepodobne lovcami, ktorí sledovali zranenú zver, ktorá túto horninu opakovane vyhľadávala a lízala ju. Následne bolo pozorované rýchlejšie uzdravenie týchto zvierat. Na základe týchto skutočností sa stala zaujímavou pre ľudí. Účinky shilajitu sa spomínajú už vo viac ako 3 000 rokov starých textoch. Moderná doba potom podrobila a stále podrobuje novým výskumom jedinečnú látku mumio.

Z chemického hľadiska je Mumio prírodná zmes organických a anorganických látok, ktorá sa skladá z 26 stopových prvkov, 10 oxidov kovov, aminokyselín, steroidov, fosfolipidov, rady vitamínov, éterických olejov a ďalších biologicky aktívnych látok.

Zloženie: 80% Asphaltum punjabianum, 20% maltodextrín, 480 mg / kapsula.

Obal kapsle: HPMC (hypromelóza). Kapsle sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1-2 tobolky 1 × denne, 20 min. pred jedlom.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.

Upozornenie: Doplnok stravy, nenahrádza pestrú stravu. Nie je vhodný pre deti do 2 rokov a tehotné či dojčiace ženy. Neprekračovať dávkovanie. Pri podávaní lieku nebrať iné prípravky na doplnenie minerálnych látok a predovšetkým železa. Predávkovanie železom sa môže prejaviť stratou farby pleti, hnačkou, vracaním, zlyhaním pečene. Pri akejkoľvek nejasnosti či vedľajších účinkoch sa obráťte na svojho ošetrujúceho lekára.

Mumio sa neodporúča ľuďom s ľadvinovými kameňmi.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie