Probiotiká LactoSpore® 60 kapsúl

Kód: 2712
Značka: GreenFood
12,60 € / ks
Skladom

Väčšina výživových doplnkov vhodných na podporu trávenia obsahuje laktobacily alebo bifidobaktérie, takže ich použitie zvyšuje tvorbu baktérií v tenkom čreve. A to môže byť pre niekoho problém. Preto takéto výrobky nie sú úplne vhodné pre tých, ktorí trpia napríklad na SIBO. Vhodnejšie sú "pôdne prospešné baktérie", napr. obsahujúce Bacillus coagulans. Probiotics LactoSpore® sú vlastne založené na pôdnych prospešných baktériách. Probiotiká založené na pôde neobsadia tenké črevo ani nekonzumujú prospešné baktérie, ktoré už v ňom rastú.
Najprirodzenejším prístupom k obnoveniu rovnováhy črevnej flóry by malo byť použitie prirodzene sa vyskytujúcich mikroorganizmov. Bránia rastu hnilobných mikroorganizmov, ktoré sa môžu negatívne prejaviť následnou zhoršenou funkciou čriev a viesť k rôznym tráviacim problémom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probiotiká LactoSpore® 60 kapsúl

Probiotics LactoSpore® s prebiotikami majú tieto prednosti:

 • Nevyžadujú skladovanie v chladničke.
 • LactoSpore® je certifikovaný Kosher a Halal.
 • Obsahuje 15 miliárd Bacillus coagulans na 1 gram.
 • Inulín - je prebiotikum a slúži ako potrava na prežitie Bacillus coagulans - prospešných baktérií.
 • Každá kapsula obsahuje dennú dávku LactoSpore® odporúčanú výrobcom.
 • Obsahujú veľké množstvo životaschopných laktobacilov, ktoré si zachovávajú životaschopnosť počas prípravy
  vo farmaceutických liekových formách a počas skladovania pred konzumáciou.
 • Spóry dokážu prežiť v hornej časti zažívacieho traktu (v žalúdočných šťavách a žlči) a bezpečne doputovať až do čreva.
 • Spóry sa dokážu usadiť v zažívacom trakte a produkovať dostatok kyseliny mliečnej a iných antagonistických látok, ktoré inhibujú rast patogénnych baktérií.

Probiotics LactoSpore® neobsahujú kmene laktobacilu alebo bifidobaktérie, napriek tomu poskytujú všetky výhody takýchto podobných výrobkov. Výhoda Probiotics LactoSpore® je tiež v tom, že sa štruktúrou veľmi podobajú semenu, ktoré je chránené pred kyselinami žalúdka, soli žlče a tráviacimi enzýmami, takže obsiahnuté bakteriálne kmene zostávajú nažive aj po tom, čo opustia žalúdok. Keď je pre nich prostredie bezpečné, začnú kolonizovať hrubé črevo. Vďaka tomu sú Probiotics LactoSpore® 
napr. pre pacientov SIBO skvelou voľbou, pretože nenapĺňajú tenké črevo, namiesto toho smerujú priamo do hrubého čreva.

Bezpečnosť LactoSpore®

LactoSpore® je uznaný ako bezpečný (GRAS) po komplexnom preskúmaní bezpečnostných a toxikologických dát. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Národný bezpečnostný úrad v Kanade (Health Canada), ktorý schvaľuje bezpečnosť produktov pred uvedením na trh, schválil a uviedol LactoSpore® na kanadský trh už v r. 2015. LactoSpore® je v Kanade evidovaný ako zdravý prírodný produkt (Natural Health Product).

Certifikáty LactoSpore®:

 • Kosher certifikát
 • Halal certifikát
 • GMO Free
 • TSE-BSE free
 • Nanotechnology Free
 • ISO 22000:2005
 • FDA audited (americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv)

Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 60 dní
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula 1x denne s jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. 

VC jednej dávke je 133 mg LactoSpore® a 300 mg Inulínu.

Zloženie: Inulín-čakanková vláknina, LactoSpore® (probiotiká s obsahom Bacillus coagulans), rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka, pridané látky: Oxid kremičitý.

LactoSpore® neobsahuje: arašidy, orechy, sezam, mlieko a jeho deriváty, vajcia, ryby, sóju, pšenicu, zeler, kukuricu, horčicu, semená alebo ich deriváty, glutén, lupinovú múku, TSE a BSE a sú GMO Free.

Upozornenie na obale: Výživový doplnok s probiotikami. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu
pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom.
Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená
na obale.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011
v platnom znení.

GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady
č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018