Himalájská soľ ružová hrubozrnná 1 kg

Kód: 1466
3 € / ks
Skladom

Himalájska soľ pochádza z oceánu starého stovky miliónov rokov, čím zostala chránená pred znečistením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Himalájská soľ ružová hrubozrnná 1 kg

Použitie:

  • Oči – 1% roztok (1g soli a 99ml vody...ak neviete odvážiť 1g dajte 10g soli a 990ml vody) – do jedného – dvoch rokov dokážete znížiť a možno celkom odstrániť dioptrie. Štamprlík na oko – otočiť smerom nahor a gúľať priamo otvorenými očami v roztoku. Každý deň napríklad pri televízore a pod.
  • Zuby – 26% roztok (26g soli a 74ml vody) zubný kameň odstránite vo veľmi krátkej dobe – maximálne za 1 mesiac komplet: vezmite si malý štamprlík – najmenší aký máte v domácnosti. Nalejte do neho z vášho roztoku len celkom malé množstvo – tak, aby ste mohli v tomto štamprlíku namočiť zubnú kefku. A takto si umývajte zuby.
  • Zápach z úst – s 10% roztokom (10g soli 90ml vody) odstránite natrvalo a zlepšíte hygienu v ústnej dutine. Jednoducho vyplachovať – preglgávať v ústach. Zápach v ústach spôsobuje nesprávna strava v žalúdku, alebo pokazené zuby, prípadne iné choroby ústnej dutiny. 
  • Detoxikácia tela – kúpeľom min 1% roztok – v priebehu 20 minút viditeľné výsledky. Kúpeľ musí trvať min 40 - 60 minút a musí byť dodržaná stála teplota vody v min 37 stupňov, ináč soľ neprenikne cez otvory v koži do tela. To znamená, že ako sa voda bude ochladzovať, bude treba pripúšťať ďalšiu horúcu vodu a vyrovnávať teplotu. A teda je potrebné teplotu kontrolovať.
  • Zrýchlené hojenie – čerstvé rany do 3,5% roztoku (3,5g soli a 96,5ml vody), ináč do 10% roztok(10g soli a 90ml vody) týka sa aj jaziev, zápalov, bolestí kĺbov, prechladnutia, nádchy, chrípky.
  • Uši – 1% roztok (1g soli a 99ml vody), alebo ako prírodná náhrada za ušné kvapky. Namočiť tyčinku, alebo vatu do roztoku a bežne ako aj s inými prostriedkami vymývať.

Krajina pôvodu: Pakistán

Balenie: 1 kg