Amygdalín B17 20mg tablety 200 ks

Kód: 2724
Značka: Naturalpharm
18,90 € / ks
Skladom

B17 alebo amygdalín je prírodný glykozid, ktorý sa vyskytuje napríklad v jadrách mandlí, marhúľ, sliviek, jabĺk alebo aj broskýň. Prvý krát bol izolovaný zo semien mandľovníka obecného. Vitamín B17 bol objavený v roku 1950 a dnes jeho účinky zaujímajú onkológov z celého sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Amygdalín B17 20mg tablety 200 ks

 

Účinky vitamínu B17 na liečbu rakoviny sú aj dnes stále nejasné a nie celkom prebádané, najväčším producentom amygdalinu je Mexiko, kde sa vitamín B17 používa ako doplnková liečba nádorových ochorení. Medzi podobné alternatívne formy liečby rakoviny patria aj napríklad liečba pôstom, zeleninovými šťavami či diétoterapia. Amygdalín sa vyskytuje po celom svete vo viac ako 1200 druhoch jedlých rastlín.

Zloženie (1 tableta - 700 mg): Amygdalín (B17 98%) - obsah 20mg, Inulín - pomocná látka, protihrudkujúca látka.

Inulín je diétna vláknina takmer bez kalórií.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť!

Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!