Rôsolovka tinktúra bez alkoholu 50 ml

Kód: 599
8,40 € / ks
Skladom

Bezalkoholová tinktúra z Rôsolovky obsahuje organickú kyselinu hyalurónovú pre zlepšenie hydratácie pokožky a vyplnenie jemných línií pleti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rôsolovka tinktúra bez alkoholu 50 ml

Označenie AF (Alcohol Free) znamená bez alkoholu - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. Tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a arómu použitej byliny.

Rôsolovka riasotvará alebo lat. Tremella fuciformis je huba malého vzrastu. Vzhľadom pripomína skôr želatínovú kvetinu, než hubu. Často je pomenovávaná tiež ako snehové ucho či medúza.
 
Veľmi obľúbená je v tradičnej čínskej medicíne ale aj v kuchyni, kde je považovaná za delikatesu. Rôsolovka (Tremella fuciformis) obsahuje organickú kyselinu hyalurónovú pre zlepšenie hydratácie pokožky a vyplnenie jemných línií pleti. Pri vonkajšom použití pleť hydratuje, rozjasňuje a revitalizuje

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.
 
Tradičné použitie: Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 x denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznicu. Je možne zapiť malým množstvom vody. Doporučená denná dávka obsahuje 2619 mg čerstvej rastlinnej hmoty.
 
Zloženie: glycerol; čistená voda; Tremella fuciformis

Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Najlepšie spotrebovať do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!