Krém na hemoroidy 75 ml

Kód: 3041
Značka: Prokto
8,70 € / ks
Skladom

Krém s protizápalovým účinkom hojí žily pri hemoroidoch a pôsobí uľavujúco.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krém na hemoroidy 75 ml

Vďaka  extraktom včelieho vosku má krém na hemoroidy "Tigrie oko" analgetický, protizápalový a hojivý efekt. Thoroughwax je liečivá rastlina, ktorá rastie v podhorí Altaja. Má protizápalové, hojivé a antivarikózne účinky. To zvyšuje účinok pagaštanu (Aesculus hippocastanum) - známeho nástroja na hemoroidy.

Krém Tigrie oko prokto je obohatený včelím voskom, olejom z Ľubovníka, extraktmi bylín Pagaštan konský, Nechtík lekársky, Žihľava dvojdomá, Prerastlík dlholistý, Vŕba biela a Arnika horská.Výťažky z Arnica montana (Arnica montana),  Urtica dioica a ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum) poskytujú hemostatické a upokojujúce účinky.Kôra bielej vŕby (Salix alba) je bohatá na kyselinu salicylovú, ktorá pôsobí ako lokálne anestetikum, má antibakteriálny a protizápalový účinok.

Účinky:

- hojí praskliny, zápaly
- hemoroidy
- zmenšuje zdurené uzliny
- pri pocitoch ťažoby a svrbenia

Použitie: ľahkými masážnymi pohybmi naneste krém na príslušnú oblasť tela. Produkt aplikujte podľa potreby.

Zloženie: obohatený včelím voskom, olejom z Ľubovníka, extraktmi bylín Pagaštan konský, Nechtík lekársky, Žihľava dvojdomá, Prerastlík dlholistý, Vŕba biela a Arnika horská, výťažky z Arnica montana (Arnica montana), Urtica dioica a Ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum) poskytujú hemostatické a upokojujúce účinky, kôra Vŕby bielej (Salix alba).

Upozornenie: Neužívať pri neznášanlivosti na niektorú zo zložiek prípravku. Len na vonkajšie použitie. Produkt nepatrí medzi lieky.

Krajina pôvodu: Rusko