Dračia Krv sprej 20 ml

Kód: 1721
15,90 € / ks
Skladom

Dračia krv je pre svoje analgetické a antivirotické účinky užitočná pri rôznych druhoch poranení. Urýchľuje podporu hojenia a zacelenie rán. Zároveň chráni pred vniknutím infekcie. Veľmi dobrá je odozva pri potieraní, vyplachovanie alebo kloktanie v prípade napadnutia mandlí či pri zanietení ústnej dutiny, zubov a pod. Dobré skúsenosti sú s reakciou aj u bradavíc, ktoré zvonka potierame. Uľaví po bolestivom bodnutí hmyzom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dračia Krv sprej 20 ml

Sangre de Drago (Dračia krv) je čistý kvapalný latex z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorý domorodci v Peru a iných častiach Južnej Ameriky používajú ako riešenie napríklad kožných problémov. Spektrum použitia dračej krvi je však oveľa širšie.

Latex je zbieraný za úsvitu, vyteká pri poranení stromu. Miazgu strom vylučuje na svoju obranu a k hojeniu, čo objavili aj tamojší domorodci a v tomto zmysle ju začali užívať. Možno ju užívať zvonka aj vnútorne.

Vnútorne užívanie: 15 kvapiek rozpustíme v 100 ml vody a užívame 3 × denne.

Vonkajšie užívanie: Na výplach úst a kloktanie použijeme 30 kvapiek a kloktáme 3-5 × denne. Pri napadnutí či zápale mandlí nanesieme na vatovú tyčinku a mandle potierame. Pri výskyte bradavice túto prelepíme nasiaknutou náplasťou a necháme úplne vstrebať. Opakujeme 1-3 dni. Bradavica by sa mala sama vylúpnuť. Pri rezných poraneniach, škrabancoch a pri ďalších kožných problémoch aplikujeme priamo na postihnuté miesto. Po troch týždňoch prerušíme podávania.

Zloženie: 100% miazga zo stromu Croton lechleri, bez alkoholu či iných aditív

Pôvod: Peru

Balenie: 50 ml

Výrobca: Salvia Paradise s.r.o., Husinecká 903/10, Žižkov, 130 00 Praha 3

Upozornenie: Nie je vhodné užívať v čase tehotenstva a v období, keď chcú ženy otehotnieť.