Mydlo marseillské pomaranč škorica 100 g

Kód: 1170
3 € / ks
Skladom

Marseillské mydlo maranč - škorica s olejom so sladkých mandlí - až 72 % prírodných olejov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Marseille mydlo - pomaranč - škorica 100 g

 

Marseille mydlo obsahuje až 72% rastlinných olejov a 99% je prírodného pôvodu. Mydlá sú 100% biologicky odbúrateľné a nie sú testované na zvieratách. Mydlová báza pozostáva iba z rastlinných olejov, ako je palmový olej, olivový olej, arganový olej a olej zo sladkých mandlí. Niektoré z nich sú dodatočne spevnené aloe šťavou, arganovým olejom, bambuckým maslom alebo kravským mliekom.

Marseille mydlá sú pH neutrálne pre pokožku. Výsledkom je, že pokožku nevysušujú, hlboko ju vyživujú a zanechávajú ju hydratovanú. Mydlo je jemne parfumované. Zdá sa, že je to Marseille mydlo, ktorému francúzske ženy vďačia za svoju krásnu, hladkú pokožku.

Marseille mydlá neobsahujú:

živočíšne tuky,
parabény,
antioxidanty
glykoly
PEG
ropné deriváty

Marseille mydlo - Savon de Marseille je známe už tisíc rokov. Vyrábané je na južnom pobreží Francúzska. Najviac popularity si získalo v časoch Ľudovíta XIV, a bol to práve on, kto doporučil, aby bolo pomenované po meste, v ktorom je vyrábané.

Atelier Le Chatelard vyrába mydlo viac ako 200 rokov.. Ateliér sa nachádza v Provence a vyrába prírodné mydlá najvyššej kvality.


 

Vôňa: citrusová, osviežujúca

Hmotnosť: 100 g

Dátum exspirácie: 12 mesiacov od dátumu otvorenia balenia

Mydlo Marseille - oranžové: 

  • na umývanie tváre a tela:  prírodné zloženie mydla zaisťuje bezpečné používanie. Môže byť úspešne použitý pre deti od prvých dní života, nevysušuje a nedráždi jemnú pokožku dieťaťa. Zanecháva na pokožke prirodzený ochranný filter, ktorý zaisťuje optimálnu hydratáciu a výživu pokožky. Vlasy môžu byť viditeľne zdravšie a lesklejšie
  • na umývanie vlasov:  vlasy sa môžu stať viditeľne zdravšie a ich štruktúra sa posilní, stačí niekoľkokrát napeniť mydlo na rukách a vlasy si umyť. Odporúča sa bojovať proti lupinám.
  • pre intímnu hygienu:  dermatológovia ju vďaka antibakteriálnym a regeneračným vlastnostiam odporúčajú na umývanie intímnych plôch, ako aj na suchú, alergickú a citlivú pokožku
  • na pranie : v ňom je možné prať detské oblečenie, pretože je jemné a nespôsobuje alergie
  • ako dezinfekčný prostriedok:  odreniny a poranenia a slúži ako ochrana pri hojení rán po zraneniach a postupoch

 

Mydlo Cannelle Orange dôkladne čistí pokožku, dodáva pružnosť, pomáha v boji proti celulitíde a má krásnu, osviežujúcu vôňu - použitie v aromaterapii.  Odporúča sa najmä pre zmiešanú pleť a akné, pretože znižuje nadmernú sekréciu mazu a zužuje rozšírené póry .

Výrobca: Le Chatelard (1802)  Francúzsko