Mydlo prírodné s ružou a ružovou vodou 100 g

Kód: 1278
Značka: ViVio
4,50 € / ks
Skladom

Mydlo s damaškovými okvetnými lístkami ruží a prírodnou ružovou vodou. Ruže pochádzajú z ružových plantáží v Bulharsku, odkiaľ sa vyvážajú do Európy od 18. storočia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mydlo prírodné s ružou a ružovou vodou 100 g

Okvetné lístky ruží sa zbierajú iba na obdobie troch týždňov. Vyrábajú jeden z najdrahších olejov na svete. Zaujímavosťou je, že na vytvorenie 1 gramu oleja potrebujete 3 t kvetov!

Neobsahuje konzervačné látky. Obsahuje jemné exfoliačné čiastočky pšeničných otrúb a sušených kvetov bulharskej ruže „ROSE DAMASCENA“, ktoré majú upokojujúcu, relaxačnú vôňu a pílingový efekt. Je obohatené o kokosový olej a glycerín, ktorý je vhodný na jemnú a citlivú pokožku.

Prípravok je bez parabénov.

Ružový olej je veľmi odolný a má intenzívnu arómu. Ruže z Bulharska sú súčasťou mnohých kozmetických výrobkov a parfumov, napríklad Chanel.

Zloženie: palmát sodný, kernelát sodný, aqua, parfum, glycerín, chlorid sodný, tetrasodium etidronát, tetrasodium EDTA, Rosa damascena, fazuľová voda, pšeničné klíčky, otruby, rosa damascena, otruby, ci 14720, geraniol, citronellol, butylfenyl, metylpropinálny, limonén