Kremelina 1 kg

Kód: 1850
Novinka
16,20 € / ks
Skladom

Amorfná kremelina (sladkovodného pôvodu), pochádza zo 4 ložísk s certifikáciou FDA v USA. Je to produkt s jedinečnými zdraviu prospešnými vlastnosťami:

  • detox - podporuje očistu tela a dôležitých orgánov (pečeň)
  • doplňuje výživové nedostatky poskytovaním dobre absorbovaného kremíka
  • posilňuje zuby, ďasná a vlasy
  • nehromadí sa v organizme

Detailné informácie

Podrobný popis

Kremelina 1 kg

Amorfná kremelina je jediná, ktorá má americké aj európske schválenia a certifikáty. Nemá dátum spotreby, pretože je geologického pôvodu a je iba vyčistená, čo z nej robí veľmi praktický produkt.

Kremelina je hornina, ktorá je vytvorená zo schránok skamenených rozsievok (jednobunkové mikroskopické riasy s kremičitanovými schránkami). Ich odumieraním sa tvoria usadené horniny – diatomity. Z nich sa potom veľmi jemným rozdrvením pripraví práškový produkt – kremelína. Ak je čistá, má bielu až krémovú farbu. Až 90% tvorí organický a anorganický kremík.

Zloženie: 100% sladkovodná kremelina (amorfný oxid kremičitý - FSF)

Dávkovanie kremeliny: rozmiešať vo vode, v ovocnej šťave alebo inej potravine, nápoji. Podľa možností konzumujte ráno nalačno, jednu kopcovitú polievkovú lyžicu 7 g.

Balenie: 1 kg

Upozornenie: Kremelina nie je liek, ale výživový doplnok. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste.