Kremelina 1 kg

Kód: 1850
18,72 € / ks
Skladom

Amorfná kremelina (sladkovodného pôvodu), pochádza zo 4 ložísk s certifikáciou FDA v USA. Je to produkt s jedinečnými zdraviu prospešnými vlastnosťami:

  • detox - podporuje očistu tela a dôležitých orgánov (pečeň)
  • doplňuje výživové nedostatky poskytovaním dobre absorbovaného kremíka
  • posilňuje zuby, ďasná a vlasy
  • nehromadí sa v organizme

Detailné informácie

Podrobný popis

Kremelina 1 kg

Amorfná kremelina je jediná, ktorá má americké aj európske schválenia a certifikáty. Nemá dátum spotreby, pretože je geologického pôvodu a je iba vyčistená, čo z nej robí veľmi praktický produkt.

Kremelina je hornina, ktorá je vytvorená zo schránok skamenených rozsievok (jednobunkové mikroskopické riasy s kremičitanovými schránkami). Ich odumieraním sa tvoria usadené horniny – diatomity. Z nich sa potom veľmi jemným rozdrvením pripraví práškový produkt – kremelína. Ak je čistá, má bielu až krémovú farbu. Až 90% tvorí organický a anorganický kremík.

Mnohé štúdie dokazujú priaznivý vplyv oxidu kremičitého na zdravý vývoj zvierat a ľudí. Oxid kremičitý je dôležitá pre kostru a mineralizáciu.

Neprítomnosť tohto stopového prvku vedie k deformácii kostry a penisovej chrupavky. Hormonálne poruchy v ľudskom organizme sú často spôsobené kvôli nesúladu vápnika a horčíka. Niekoľko výskumov dokázalo, že oxid kremičitý môže obnoviť túto krehkú rovnováhu.

Krehké a riedke kosti sú charakteristické pre starnutie čo je spôsobené úbytkom kalcia v našom tele. Užívanie len kalcia (vápnik), nemôže napraviť, alebo zastaviť túto hrozivú a veľmi nepríjemnú chorobu. Ľudské telo sa nedá asimilovať a nedokáže využívať vápnik bez prítomnosti oxidu kremičitého, vitamínu D3 a K2(MK-7).

Podľa oficiálnych štatistík viac žien zomiera na zlomeniny spôsobené rednutím kostí ako na rakovinu prsníka, krčka maternice, či dokonca kombináciu oboch, čo znie neuveriteľne.

Nedostatok vápnika v kostiach spôsobuje rozšírenie vodných kanálikov a priestorov v oblasi kostí, čo im dáva porézny a riedky vzhľad. Takto destabilizovaná kosť sa stáva krehkou a hrozí jej poranenie pri akomkoľvek drobnom poranení, alebo už pri miernom náraze.
Kosť môže zlomiť obyčajný tlak, alebo dokonca aj stres. S cieľom remineralizovať zlomené a poškodené kosti sa doporučuje denné užívanie kremeliny. Aj keď máme nedostatok vápnika v tele, telo dokáže oxid kremičitý premeniť na vápniť ak ho kosti potrebujú.

Kremelina slúži ako prevencia proti vypadávaniu vlasov, regeneruje a podporuje rast nových, zdravších, silnejších plných lesku a krásy.

Pri užívaní kremeliny sa lámavé nechty stanú minulosťou už v krátkom čase.

Využitie kremelíny pre domácu hydiny - roztoče, blchy:
Nezabudnite najskôr vyčistiť prostredie kurníku, holubníka. Kremelina účinkuje pri priamom kontakte s parazitom mechanickým spôsobom, kedy naruší jeho schránku a dehydruje ho.
Ľahko poprášte celú podlahu kurníku, nasypte kremelinu tam, kde sa hydina “popolí”, tým sa kremelina dostane do kontaktu s parazitmi.

Domáci miláčikovia:

Kremelína na vnútorné parazity:
Kremelina účinne eliminuje škrkavky, tenkohlavca, mrle a machovce do siedmich dní od podávania. Najúčinnejšie je užívanie po dobu najmenej 90 dní, aby sa zachytili ​​všetky vývojové štádiá parazitov. Ďalej dokáže absorbovať ortuť, e-coli, endotoxíny, vírusy, pesticídy, chemikálie, detoxikuje a čistí zažívanie a hrubé črevo.

Kremelína na vonkajšie parazity:
Na vonkajšej parazity poprášime kremelínou zvieratám srsť.  Ostré hrany rozsievok narušia ochrannú vrstvu hmyzu a ten sa postupne dehydruje-vysychá. Kremelinu poprášime na miesta kde sa zdržiavajú, prespávajú, či kde je im podávané kŕmenie. Kremelina pohlcuje vlhkosť, zápach a zabraňuje hmyzu vniknutiu na miesta, kde sa zvieratá zdržujú.

Dávkovanie:

kone a dobytok: 2 kg / 45kg krmiva
ošípané a ovce: 1 kg / 45 kg
kurčatá, morky, husi, kačice: ½ čajovej lyžičky na hrnček krmiva
mačiatka: ½ lyžičky
mačky: 1 lyžička do krmiva
šteňatá a malé psy: ½ lyžičky
psi do 22kg: 1 lyžička
psi nad 22kg: 1 polievková lyžica
pes nad 45 kg: 2 polievkové lyžice

 

Zloženie: 100% sladkovodná kremelina (amorfný oxid kremičitý - FSF)

Dávkovanie kremeliny: rozmiešať vo vode, v ovocnej šťave alebo inej potravine, nápoji. Podľa možností konzumujte ráno nalačno, jednu kopcovitú polievkovú lyžicu 7 g.

Balenie: 1 kg

Upozornenie: Kremelina nie je liek, ale výživový doplnok. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie