Biely čaj melónový so slivkou 20 vrecúšok

Kód: 2963
Značka: ViVio
2,70 € / ks
Skladom

Antibakteriálne účinky bieleho čaju sú tiež využívané v kozmetickom priemysle. Má omladzovacie účinky a podporuje činnosť obličiek. Biely čaj najmenší obsah kofeínu – približne 15 mg (pre porovnanie, káva obsahuje 120-150 mg, čierny čaj 40-60 mg, zelený čaj 20-30 mg kofeínu).

Detailné informácie

Podrobný popis

Biely čaj melónový so slivkou 20 vrecúšok

Biely čaj sa vyrába z mladých lístkov, ktoré sa pred sušením zahrievajú parou. To mu dodáva jemnú a jedinečnú chuť. Biely čaj je okrem svojej chuti zdrojom antioxidantov, ktoré podporujú organizmus v boji proti voľným radikálom. Nálev z mladých listov obsahuje menej kofeínu ako zelené čaje.
Pravidelné pitie bieleho čaju môže mať pozitívny vplyv na vaše zdravie a vďaka obsahu vitamínu C podporí vašu imunitu. Považuje sa za jednu z ušľachtilejších odrôd.
Nechajte chuť čaju obohatenú o kombináciu sladkej, zrelej slivky a šťavnatého melóna. Toto duo je ideálne počas letných horúčav.
Zloženie: biely čaj (Čína), jablko, arómy, sušená slivka - 3%, list černice, šípka, kvet ibišteka, plody broskyne, koncentrát šťavy z melónu - 1,1%, koreň sladkého drievka - 1%*, koreň čakanky, regulátor kyslosti: citrónová kyselina, citrónová kôra, mandarínková kôra.

Balenie obsahuje 20 vrecúšok s visačkou zabalených v obálkach (20 ×1,5g).

Odporúčaný spôsob lúhovania: Čaj zalejte 230 ml vody s teplotou 80-90°C. Lúhujte 1-2 minúty.
Čaje chutia výborne teplé aj studené vo forme ľadového čaju.