Camu camu BIO, 120 kapsúl

Kód: 2545
18,30 € / ks
Objednané

Camu camu BIO, 120 kapsúl

Prášok z camu camu je bohatým zdrojom predovšetkým prírodného vitamínu C.

Ten, ako je známe, prispieva:

  • k normálnej funkcii imunitného systému
  • k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
  • k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa, podporuje normálnu funkciu nervovej sústavy a prispieva k normálnej psychickej činnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Camu camu BIO, 120 kapsúl

Camu camu je strom rastúci v záplavových oblastiach Amazónie, predovšetkým v Peru a Brazílii. Camu camu je známe predovšetkým pre svoje kyslé, vitamínom C nabité plody camu cherry.

Plody camu camu BIO majú enormný obsah vitamínu C, cca 30× toľko, čo pomaranče, čo sa tiež odráža na ich kyslej chuti.

Camu camu patriaci do skupiny zvanej „super ovocie” je skutočným darom amazonských pralesov. Prášok z tohto kyslého ovocia obsiahnutý v kapsuliach Salvia Paradise® je bohatým zdrojom predovšetkým prírodného vitamínu C. Ten, ako je známe, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa, podporuje normálnu funkciu nervovej sústavy a prispieva k normálnej psychickej činnosti.

Zloženie: 100% Myrciaria dubia BIO, 400 mg / kapsula, obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 3× denne, 20 min. pred jedlom.

Balenie: 120 kapsúl


Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečné miesto mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte na suchom a tmavom mieste.