DuoLife Vitamin C 750 ml

Kód: 2005
Značka: DuoLife
36 € –3 %
vita c
36 € –3 % 34,90 € / ks
Skladom

DuoLife Vitamin C 750 ml je 100% prírodný, kompletný vitamín C

  • Vďaka svojej výnimočnej forme zaručuje 100 % dennú dávku tohto vitamínu
  • Výrazne posilňuje imunitný systém
  • Vitamín C je zdrojom zdravia, energie a dobrého stavu
  • Dopĺňa nedostatok vitamínov a minerálov v organizme

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife Vitamin C 750 ml

Odborné stanovisko o DuoLife Vita C: „Vďaka výnimočne vysokému obsahu vitamínu C, výživový doplnok DuoLife Vita C je výrobkom, ktorý zaručuje zaistenie potrieb organizmu v plnej miere. Úplne nová tekutá forma prírodného, kompletného vitamínu C umožňuje jeho lepšie vstrebávanie. DuoLife Vita C je nezastupiteľný v prípade všetkých, ktorí chcú zlepšiť vitalitu svojho organizmu, náležite stimulovať imunitný systém a zabezpečiť si každodennú dávku energie".

  • Aké sú príznaky nedostatku vitamínu C? - Slabosť, rýchla únava, strata chuti do jedla, starnutie, sklon ku tvoreniu podliatín, krvácanie z ďasien, problémy s imunitou, zlé hojenie rán, bolesti svalov a kĺbov, anémia.

 

DuoLife VitaC je produkt, vďaka ktorému môžete doplniť nedostatok vitamínov, ktoré vyplývajú zo zníženej imunity, chorôb, zvýšenej fyzickej a psychickej námahy alebo zo stravovania, ktoré nie je bohaté na jednotlivé živiny, vrátane vitamínu C. 

  • Acerola je jeden z najbohatších zdrojov vitamínov C. Jeden plod aceroly obsahuje také množstvo vitamínu C ako kilogram citrónov. Je považovaná za silný antioxidant, ktorý spružňuje pokožku a chráni pred starnutím1-2.
  • Ruža šípová obsahuje 30 až 40-násobne väčšie množstvo vitamínu C ako citrusy. Plody ruže sú nezastupiteľným zdrojom ľahko stráviteľných vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antyoxidantov, vďaka čomu má účinky posilňujúce celý organizmus.
  • Jahody CamuCamu sú obrovským zdrojom prirodzených vitamínov. Obsahujú minimálne 2500 mg prirodzeného vitamínu C v 100 gramoch, teda práve 2% ich vlastnej hmotnosti! Okrem toho sú bohatým zdrojom antioxidantov a posilňujú celý imunitný systém.

DuoLife Vita C neobsahuje žiadne konzervačné látky, geneticky modifikované výrobky ani stabilizátory.

 

Obsah vitamínu C: 363,50 mg v 25 ml

Odporúčané dávkovanie: 25 - 50 ml 1x denne

Objem: 750 ml 

Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať.