Muňa muňa 120 kapsúl

Kód: 1610
18,50 € –3 %
muňa muňa
18,50 € –3 % 17,90 € / ks
Skladom

Domovinou Muňa Muňa je Južná Amerika, oblasť od severného pomedzí Ekvádoru a Venezuely cez Bolíviu až na juh do strednej Argentíny. Je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Muňa muňa 120 kapsúl

Muňa Muňa (lat. Minthostachys setosa) je bylina dorastajúca do výšky až dvoch metrov. Štruktúrou a rozvetvením pripomína skôr ker. Listy sú vajcovité oválne, elipsovité, jemné, bývajú hladké aj jemne chlpaté.

Domovinou Muňa Muňa je Južná Amerika, oblasť od severného pomedzí Ekvádoru a Venezuely cez Bolíviu až na juh do strednej Argentíny. Muňa Muňa vyniká svojou mentolovou chuťou a arómou. Je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny.

Prispieva k správnej funkcii tráviaceho a predovšetkým dýchacieho systému (odhlienenie, upchaté dutiny). Regeneruje organizmus. Indiáni dokonca používajú túto bylinu na ochranu úrody pred škodcami.

Zloženie: 100% Minthostachys setosa, 250 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí dve kapsuly 3 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.

Balenie: 120 kapsúl

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Doporučujeme pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti a dojčiace matky.